wait please
شکیبا باشید
-->
ثبت نام کنید
ورود کاربر
خانه map گروه‌های محصولات map   نرم افزار های کاربردی
نرم افزار های کاربردی
روش استفاده از این نرم افزار در قسمت فیلمهای آموزشی قابل مشاهده میباشد.
کتاب مشخصات قطعات SMD به در رابطه با پیدا کردن مشخصات قطعات SMD که خراب میشود و جهت جایگزین کردن تیازمند داشتن مشخصات قطعه میباشیم کمک زیادی میکنیم
مطالعه این کتاب را به کسانی که علاقه مند به تعمیرات برد هستند و هیچ اطلاعی از قطعات ندارند را توصیه میکنیم.
در داخل این برنامه فارسی ساز چاپگر های 9 پین و 24 پین نیز وجود دارد.
برای تست چاپگر های 24 پین فیل 24PIN TEST و برای 9 پین ها فایل 9PIN TEST را اجرا کنید در صورتی که در ویندوز پنجره کوچک بود با زدن ALT + ENTER تمام صفحه نمایش داده میشود.

سایت تعمیریار با هدف آموزش ، عرضه قطعات یدکی مطمئن و تست شده با قیمت مناسب ، تبادل تجربیات  و کمک جهت تعمیر دستگاه های مختلف به افراد حرفه ای و همینطور افراد غیر حرفه ای  طراحی گردیده ولی با توجه به گستردگی دستگاه های مختلف و تنوع بسیار زیاد دستگاهها فعلا با ارائه خدمت جهت تعمیر چاپگر و فکس که تجربه نسبتا خوبی در این زمینه داریم کارمان را شروع میکنیم .

با پیدا کردن نواقص کارهایمان با راهنمایی و کمک شما عزیزان بزودی در تمامی زمینه ها به شما خدمت رسانی خواهیم کرد.

لطفا در مورد هر دستگاهی که برایتان مشکل پیش آمده طرح سوال بفرمائید تا با پیدا کردن راه حل مورد نظر با شما و دیگر عزیزان تبادل تجربه نماییم و این تبادل تجربه بمانند آرشیو دائمی در سایت برای استفاده عموم باقی بماند.

از کلیه عزیزانی که راه رفع خرابی را از روشهای دیگری تجربه کرده اند نیز خواهشمندیم تجربه اشان را در زیر هر سوال برای ما بفرستند تا برای کمک به دیگران در زیر همان سوال درج شود.

با تشکر و سپاس تعمیریار

تماس با ما

دفتر مرکزی: تهران، خیابان مطهری ، خیابان مغتح ، کوچه بخشی موقر ، پلاک 40 ، واحد 1  کدپستی: 1514836413. تلفن: 88316971-021 نمابر: 88312380-021. آدرس پست الکترونیک:  info@tamiryar.ir

نماد اعتماد الکترونیکی فروشکاه اینترنتی تعمیریار
© تمامی حقوق برای تعمیر یار محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت فروشگاهی داتک
شکیبا باشید ...