wait please
شکیبا باشید
-->
ثبت نام کنید
ورود کاربر
فکس برادر 2820
پاسخ دیگری به این سوال دارید؟
جهت درج پاسخ، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.

فکس برادر 2820
مهندس جان ببخشین .خیلی شرمنده فاکس برادر ۲۸۲۰ پیغام نداره .کپی که میزنی کاغذ زیر کارتریج میمونه واین پیام رو میده بی زحمت راهنمایی بکنین Unable to print see troubleshooting...
تعمیریار :

سلام دوست عزیز

اشکال دستگاه شما در دو قسمت میتواند باشد 

اول اینکه ممکن است سنسور تشخیص کاغذ بعد از پیکاپ کردن متوجه ورود کاغذ نشود که در این حالت کاغذ گیر کند

دوم در فکس و پرینتر های برادر یک بازو وجود دارد که با باز و بسته کردن درب دستگاه عقب و جلو میرود و این بازو دنده ای که درام را میچرخاند به عقب و جلو هدایت میکند و هنگامی که کارتریج را جا میزنید با بستن درب دنده جلو آمده و با کارتریج در گیر میشود. ممکن است بازو برایش اشکالی پیش آمده باشد ویا دنده درست عمل نمیکند که درام بچرخد و در این حالت کاغذ زیر درام گیر میکند.

موفق باشید.

 

سایت تعمیریار با هدف آموزش ، عرضه قطعات یدکی مطمئن و تست شده با قیمت مناسب ، تبادل تجربیات  و کمک جهت تعمیر دستگاه های مختلف به افراد حرفه ای و همینطور افراد غیر حرفه ای  طراحی گردیده ولی با توجه به گستردگی دستگاه های مختلف و تنوع بسیار زیاد دستگاهها فعلا با ارائه خدمت جهت تعمیر چاپگر و فکس که تجربه نسبتا خوبی در این زمینه داریم کارمان را شروع میکنیم .

با پیدا کردن نواقص کارهایمان با راهنمایی و کمک شما عزیزان بزودی در تمامی زمینه ها به شما خدمت رسانی خواهیم کرد.

لطفا در مورد هر دستگاهی که برایتان مشکل پیش آمده طرح سوال بفرمائید تا با پیدا کردن راه حل مورد نظر با شما و دیگر عزیزان تبادل تجربه نماییم و این تبادل تجربه بمانند آرشیو دائمی در سایت برای استفاده عموم باقی بماند.

از کلیه عزیزانی که راه رفع خرابی را از روشهای دیگری تجربه کرده اند نیز خواهشمندیم تجربه اشان را در زیر هر سوال برای ما بفرستند تا برای کمک به دیگران در زیر همان سوال درج شود.

با تشکر و سپاس تعمیریار

تماس با ما

دفتر مرکزی: تهران، خیابان مطهری ، خیابان مغتح ، کوچه بخشی موقر ، پلاک 40 ، واحد 1  کدپستی: 1514836413. تلفن: 88316971-021 نمابر: 88312380-021. آدرس پست الکترونیک:  info@tamiryar.ir

نماد اعتماد الکترونیکی فروشکاه اینترنتی تعمیریار
© تمامی حقوق برای تعمیر یار محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت فروشگاهی داتک
شکیبا باشید ...