wait please
شکیبا باشید
-->
ثبت نام کنید
ورود کاربر
پرینتر hp2420
پاسخ دیگری به این سوال دارید؟
جهت درج پاسخ، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.

پرینتر hp2420
سلام پرینتر hp2420 قسمت فیوزینگو باز کردم اتصالات چینی و هیتر سالم بودن ولی باز 50.8 fuser error میزنه
تعمیریار :

سلام دوست عزیز

داخل پایه هیتر یک ترموستات است که پایه آجری سفید رنگ دارد و احتمالا آن قطع شده . با اهم متر آنرا چک کنید و اگر قطع شده آنرا از داخل فیوزینگ خارج کنید و با ضربه زدن و کوبیدن آن روی میز میتوانید اشکالش را رفع کنید و دوباره اتصالش برقرار میشود با اهم متر آنرا چک کنید اگر اتصال دوباره برقرار شده بود دوباره فیوزینگ را جمع کنید اشکال رفع میشود.

موفق باشید

سایت تعمیریار با هدف آموزش ، عرضه قطعات یدکی مطمئن و تست شده با قیمت مناسب ، تبادل تجربیات  و کمک جهت تعمیر دستگاه های مختلف به افراد حرفه ای و همینطور افراد غیر حرفه ای  طراحی گردیده ولی با توجه به گستردگی دستگاه های مختلف و تنوع بسیار زیاد دستگاهها فعلا با ارائه خدمت جهت تعمیر چاپگر و فکس که تجربه نسبتا خوبی در این زمینه داریم کارمان را شروع میکنیم .

با پیدا کردن نواقص کارهایمان با راهنمایی و کمک شما عزیزان بزودی در تمامی زمینه ها به شما خدمت رسانی خواهیم کرد.

لطفا در مورد هر دستگاهی که برایتان مشکل پیش آمده طرح سوال بفرمائید تا با پیدا کردن راه حل مورد نظر با شما و دیگر عزیزان تبادل تجربه نماییم و این تبادل تجربه بمانند آرشیو دائمی در سایت برای استفاده عموم باقی بماند.

از کلیه عزیزانی که راه رفع خرابی را از روشهای دیگری تجربه کرده اند نیز خواهشمندیم تجربه اشان را در زیر هر سوال برای ما بفرستند تا برای کمک به دیگران در زیر همان سوال درج شود.

با تشکر و سپاس تعمیریار

تماس با ما

دفتر مرکزی: تهران، خیابان مطهری ، خیابان مغتح ، کوچه بخشی موقر ، پلاک 40 ، واحد 1  کدپستی: 1514836413. تلفن: 88316971-021 نمابر: 88312380-021. آدرس پست الکترونیک:  info@tamiryar.ir

نماد اعتماد الکترونیکی فروشکاه اینترنتی تعمیریار
© تمامی حقوق برای تعمیر یار محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت فروشگاهی داتک
شکیبا باشید ...