wait please
شکیبا باشید
-->
ثبت نام کنید
ورود کاربر
مشکل
پاسخ دیگری به این سوال دارید؟
جهت درج پاسخ، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.

مشکل
با سلام خدمت شما. یک دستگاه pr4sl دارم که درایور اون رو از سایت شما گرفتم و نصب کردم و پرینتر رو با نام OLIVETTI PR4 SL Slip و OLIVETTI PR4 SL Validation در قسمت پرینتر ها شناسایی میکنه ولی تست پرینتر که میزنم مشکل داره و پرینت نمیگیره از هر دوتا.مشخصات تستی که از دستگاه گرفتم به این صورت هست: emulation: pr4sl - bit: 8 - baud: 9600 - stop: 1 - parity: none - nation: iomco - cpi:15 نمیدونم مشکل از کجا هست لطفا راهنمایی کنید. آیا درایور اشتباه نصب کردم یا تنظیمات خاصی در زمان نصب ددرایور باید انجام بدم؟ ویندوز سیستم 7 هست.
تعمیریار :

سلام دوست عزیز

پرینتر های PR4SL که پروگرام با امولیشن PR4SL هستند امکان گرفتن تست پیج ویندوز در آنها وجود ندارد و باید با برنامه خاصی چاپ گرفت و اگر برای داروخانه نصب کرده اید باید از برنامه خود داروخانه برایش چاپ بفرستید.

موفق باشید.

 

سایت تعمیریار با هدف آموزش ، عرضه قطعات یدکی مطمئن و تست شده با قیمت مناسب ، تبادل تجربیات  و کمک جهت تعمیر دستگاه های مختلف به افراد حرفه ای و همینطور افراد غیر حرفه ای  طراحی گردیده ولی با توجه به گستردگی دستگاه های مختلف و تنوع بسیار زیاد دستگاهها فعلا با ارائه خدمت جهت تعمیر چاپگر و فکس که تجربه نسبتا خوبی در این زمینه داریم کارمان را شروع میکنیم .

با پیدا کردن نواقص کارهایمان با راهنمایی و کمک شما عزیزان بزودی در تمامی زمینه ها به شما خدمت رسانی خواهیم کرد.

لطفا در مورد هر دستگاهی که برایتان مشکل پیش آمده طرح سوال بفرمائید تا با پیدا کردن راه حل مورد نظر با شما و دیگر عزیزان تبادل تجربه نماییم و این تبادل تجربه بمانند آرشیو دائمی در سایت برای استفاده عموم باقی بماند.

از کلیه عزیزانی که راه رفع خرابی را از روشهای دیگری تجربه کرده اند نیز خواهشمندیم تجربه اشان را در زیر هر سوال برای ما بفرستند تا برای کمک به دیگران در زیر همان سوال درج شود.

با تشکر و سپاس تعمیریار

تماس با ما

دفتر مرکزی: تهران، خیابان مطهری ، خیابان مغتح ، کوچه بخشی موقر ، پلاک 40 ، واحد 1  کدپستی: 1514836413. تلفن: 88316971-021 نمابر: 88312380-021. آدرس پست الکترونیک:  info@tamiryar.ir

نماد اعتماد الکترونیکی فروشکاه اینترنتی تعمیریار
© تمامی حقوق برای تعمیر یار محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت فروشگاهی داتک
شکیبا باشید ...