wait please
شکیبا باشید
-->
ثبت نام کنید
ورود کاربر
کد خطا s7 -2110
پاسخ دیگری به این سوال دارید؟
جهت درج پاسخ، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.

کد خطا s7 -2110
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوست عزیز. دستگاه ۳ کاره سامسونگ مدل m2070w دارم که کد خطای s7_2110 نشان میدهد.ممنون میشم راهنمایی کنید.سپاسگزارم
تعمیریار :

سلام دوست عزیز

در قسمت فیوزینگ ابتدا چک کنید کاغذ گیر نکرده باشد و سپس ترموستات فیوزینگ را با اهم متر چک کنید اگر قطع شده بود یا تعویض کنید یا اینکه از فیوزینگ خارج کنید و با ضربه زدن ( ترجیحا کوبیدن ترموستات بر روی میز ) سعی کنید ترموستات دوباره وصل شود و با اهم متر چک کنید اگر وصل شده بود دوبار سر جایش ببندید اشکال دستگاه رفع میشود.

موفق باشید

سایت تعمیریار با هدف آموزش ، عرضه قطعات یدکی مطمئن و تست شده با قیمت مناسب ، تبادل تجربیات  و کمک جهت تعمیر دستگاه های مختلف به افراد حرفه ای و همینطور افراد غیر حرفه ای  طراحی گردیده ولی با توجه به گستردگی دستگاه های مختلف و تنوع بسیار زیاد دستگاهها فعلا با ارائه خدمت جهت تعمیر چاپگر و فکس که تجربه نسبتا خوبی در این زمینه داریم کارمان را شروع میکنیم .

با پیدا کردن نواقص کارهایمان با راهنمایی و کمک شما عزیزان بزودی در تمامی زمینه ها به شما خدمت رسانی خواهیم کرد.

لطفا در مورد هر دستگاهی که برایتان مشکل پیش آمده طرح سوال بفرمائید تا با پیدا کردن راه حل مورد نظر با شما و دیگر عزیزان تبادل تجربه نماییم و این تبادل تجربه بمانند آرشیو دائمی در سایت برای استفاده عموم باقی بماند.

از کلیه عزیزانی که راه رفع خرابی را از روشهای دیگری تجربه کرده اند نیز خواهشمندیم تجربه اشان را در زیر هر سوال برای ما بفرستند تا برای کمک به دیگران در زیر همان سوال درج شود.

با تشکر و سپاس تعمیریار

نماد اعتماد الکترونیکی فروشکاه اینترنتی تعمیریار
© تمامی حقوق برای تعمیر یار محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت فروشگاهی داتک
شکیبا باشید ...