wait please
شکیبا باشید
-->
ثبت نام کنید
ورود کاربر
خانهmapآرشیو اخبارmap مایکروسافت سرویس مترجم آفلاین ارائه داد
مایکروسافت سرویس مترجم آفلاین ارائه داد
مایکروسافت سرویس مترجم آفلاین ارائه داد

کمپانی های بزرگ فناوری به دنبال توسعه ماشین های ترجمه خود هستند و در همین راستا مایکروسافت یک مترجم مبتنی بر هوش مصنوعی آفلاین را برای گوشی های اندرویدی و iOS ارائه داد.

این مترجم مبتنی بر هوش مصنوعی به زودی در نسخه ویندوز نیز کار خواهد کرد. گفتنی است که این سیستم به جای تکیه بر پردازش ابری برای ترجمه، یک بسته چند زبانه به کاربران ارائه می دهد. درواقع کاربران تلفن همراه می توانند چندین بسته زبان را از طریق برنامه های مترجم مایکروسافت  برای اندروید، ios  و آمازون دانلود کنند.

سایت تعمیریار با هدف آموزش ، عرضه قطعات یدکی مطمئن و تست شده با قیمت مناسب ، تبادل تجربیات  و کمک جهت تعمیر دستگاه های مختلف به افراد حرفه ای و همینطور افراد غیر حرفه ای  طراحی گردیده ولی با توجه به گستردگی دستگاه های مختلف و تنوع بسیار زیاد دستگاهها فعلا با ارائه خدمت جهت تعمیر چاپگر و فکس که تجربه نسبتا خوبی در این زمینه داریم کارمان را شروع میکنیم .

با پیدا کردن نواقص کارهایمان با راهنمایی و کمک شما عزیزان بزودی در تمامی زمینه ها به شما خدمت رسانی خواهیم کرد.

لطفا در مورد هر دستگاهی که برایتان مشکل پیش آمده طرح سوال بفرمائید تا با پیدا کردن راه حل مورد نظر با شما و دیگر عزیزان تبادل تجربه نماییم و این تبادل تجربه بمانند آرشیو دائمی در سایت برای استفاده عموم باقی بماند.

از کلیه عزیزانی که راه رفع خرابی را از روشهای دیگری تجربه کرده اند نیز خواهشمندیم تجربه اشان را در زیر هر سوال برای ما بفرستند تا برای کمک به دیگران در زیر همان سوال درج شود.

با تشکر و سپاس تعمیریار

تماس با ما

دفتر مرکزی: تهران، خیابان مطهری ، خیابان مغتح ، کوچه بخشی موقر ، پلاک 40 ، واحد 1  کدپستی: 1514836413. تلفن: 88316971-021 نمابر: 88312380-021. آدرس پست الکترونیک:  info@tamiryar.ir

نماد اعتماد الکترونیکی فروشکاه اینترنتی تعمیریار
© تمامی حقوق برای تعمیر یار محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت فروشگاهی داتک
شکیبا باشید ...